пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

Нова лінійка вдосконалених панелей оператора Magelis GTU доступна в Україні!


Панелі Magelis GTU мають модульну конструкцію і складаються з процесорного модуля і дисплея, що надає значну гнучкість при виборі необхідного продукту, оптимізує склад і спрощує монтаж.


Відмінні комунікаційні можливості!
Magelis GTU прекрасно інтегрується в системну архітектуру завдяки великій різноманітності вбудованих інтерфейсів: два гігабітних порти Ethernet для підключення до мережі, два послідовних порти, один з яких має гальваноразв'язку, опційний інтерфейс польової шини для простоти комунікації з промисловими пристроями, і до 4-х USB портів для підключення периферійних пристроїв.
Зручність навігації та експлуатації:
Magelis GTU пропонує неперевершену простоту і комфорт використання, як розробнику проектів, так і оператору. Завдяки промисловому мультитач, користувачі можуть використовувати сучасні технології смартфонів (зуммінг, скролінг), задавати різні рівні деталізації об'єктів графіки при масштабуванні. Екран високої роздільності, 16 млн кольорів, забезпечує кристально чистий вид цілого ряду інструментів, таких як: Microsoft Office, Adobe Reader, Internet Explorer, мультимедійний плеєр і т.д. Екран має вбудований датчик, який працює в автоматичному режимі і змінює яскравість екрану залежно від часу доби або освітленості в приміщенні. Модельний ряд панелей представлений діагоналями 7", 10", 12", 15". Також Magelis GTU має DVI вихід для виведення зображення на проектор або інший дисплей.

Простота в обслуговуванні:
технічне обслуговування зводиться до мінімуму завдяки міцному алюмінієвому корпусу і широкому діапазон харчування (12-24V DC) і температури (0-60°С). Розмір дисплея і тип може бути змінений або замінений без будь-яких спеціальних інструментів, проект автоматично підлаштовується, щоб відповідати розмірам нового дисплея. Всі системні і дані користувача захищені від втрати завдяки зберіганню на знімних пристроях пам'яті. Завдяки фронтальному USB порту із захистом IP66/67, дані панелі можуть бути доступні в будь-який момент, не відкриваючи дверцята шафи.
Програмне забезпечення:
нові панелі оператора
Magelis GTU підтримують ПЗ Vijeo Designer 6.2. Також в 2016 році планується запуск нового програмного забезпечення під назвою Vijeo XD, яке принесе нові можливості і дизайн!
Повний каталог: Magelis GTU каталог EN